O mnie

Krótka historia...

Moją przygodę z drewnem rozpocząłem jako nastolatek. Chodziłem wtedy do stolarni sąsiada podglądać jak on, fachowiec działa z drewnem.

Z czasem sam zacząłem chwytać za narzędzia stolarskie i mu pomagać.

Firmę Drew-Majster powołałem do życia w listopadzie 2020 roku. Głównym celem, który mi przyświecał, było samodzielne wykonywanie nietypowych realizacji. Lubię wyzwania i trudne tematy, bo realizując je wiem, że się rozwijam, dlatego ciągle podnoszę sobie poprzeczkę.

Co mnie wyróżnia?

Pomimo tego, że moje życie nie zawsze związane było ze stolarstwem, zawsze do niego wracałem. W czasie studiów dorabiałem przy montażu i cyklinowaniu podłóg drewnianych. Ani się obejrzałem a dorabianie stało się pracą na pełen etat.

Koleje losu sprawiły, że dochodząc do siebie po wypadku, sięgnąłem po drewno i spojrzałem na nie z innej perspektywy. Mając czas i walcząc z nudą, zacząłem rzeźbić w drewnie, dzięki czemu jeszcze bardziej pogłębiłem swoją wiedzę na temat tego niesamowitego surowca.

Z perspektywy czasu śmiało mogę powiedzieć, że praca z drewnem jest moją pasją! Najwięcej frajdy sprawia mi błysk zadowolenia w oczach klientów, którym przekazuję wykonane zlecenie! Zawsze robię wszystko żeby projekt, którego się podejmuję, wykonany był na jak najwyższym poziomie, o czym świadczyć mogą moje dotychczasowe realizacje